01-

INTRO
Naming jest dla wszystkich
W Naming.pl uważamy, że każda marka zasługuje na rozpoznawalną i silną nazwę. Naszą ofertę oraz zakres usług staramy się dostosować do potrzeb każdej firmy, nie patrząc na jej rozmiar. 

W zależności od budżetu, którym dysponujesz zaproponujemy Ci odpowiedni pakiet działań namingowych. Zawsze na najwyższym poziomie.

Opowiedz o sobie i o swoim projekcie. Starannie go przeanalizujemy i zaproponujemy rozwiązanie, które naszym zdaniem będzie dla Ciebie najlepsze. Taka analiza nic nie ksztuje. Nic nie ryzykujesz.

Napisz do nas.


02-

OFERTA
NAMING // Tworzymy nazwy i systemy nazewnicze marek
Potrzebujesz znaleźć idealną nazwę dla swojej firmy, produktu, czy usługi? Chcesz to zrobić profesjonalnie, mając pewność, że w pełni wykorzystujesz potencjał swojej marki? Zgłoś się do nas i zróbmy ten projekt razem.

Pracujemy z firmami z każdej branży tworząc:

- naming dla firm 
- naming dla produktów
- renaming
- rodziny i systemy nazw
- analizy istniejących systemów nazewniczych
- screening domen i analizę prawną znaków towarowych


CLAIMY // Hasło pozycjonujące dla Twojej nowej marki
Potrzebujesz hasła, które będzie idealnie współpracowało i wspierało Twoją markę? Pomożemy Ci stworzyć claim, który będzie równie silny jak nazwa Twojej marki.
STORYTELLING // Opowiadamy historie marek, budząc emocje
Każda marka ma swoją własną historię. Nie każda potrafi o niej opowiadać. My wiemy, jak ubrać w słowa i pobudzić do życia historię Twojej marki. Pomożemy Ci zbudować dialog z Twoimi klientami.

03-

REALIZACJE
Teraz Twoja kolej
Już trochę o nas wiesz.
Opowiesz nam o sobie?
Skontaktuj się z nami przez formularz.
Odezwiemy się niebawem.